lunamarket.eu e-poest ostu sooritades saab klient valida sobiva kättesaamise viisi, milleks on:

  • Kauba kättesaamine meie laost aadressil Lennuradari tee 11, Soodevahe, Rae vald ; 
  • Eesti piires Smartpost pakkiautomaat, Omniva pakkiautomaat ning kuller, DPD pakkiautomaat ning kuller; 

Kaupa saab tellida järgnevatesse riikidesse: Eesti, Läti, Leedu, Soome, Rootsi, Taani, Poola, Slovakia, Tsehhi, Ungari, Holland, Saksamaa, Belgia, Luksemburg, Slovenia, Austria, Iirimaa, Hispania, Prantsusmaa, Portugal.

Kauba kättesaamine kauplustest

Kauba väljastamine toimub esinduspoe avamisaegadel.

Kauplusesse saab järgi tulla peale ostu sooritamist järgmisel kalendripäeval.

Kliendile väljastatakse kaubad isikut tõendava dokumendi (ID-kaart, pass, juhiluba) ja tellimuse numbri esitamisel.

Juhul, kui klient ei tule kaubale järele 14 kalendripäeva jooksul, arvestame, et klient on tellimusest loobunud ning tagastame kliendile ostusumma viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.

Kauba kättesaamine DPD, Omniva ning Smartpost pakiautomaadist:

Kauba kohaletoimetamine kliendi poolt valitud pakiautomaati on Eesti siseselt tasuta ostuga alates 79.99 EUR.

Kauba kohaletoimetamine kliendi poolt valitud pakiautomaati on Läti siseselt tasuta ostuga alates 79.99 EUR.

Kauba kohaletoimetamine kliendi poolt valitud pakiautomaati on Leedu siseselt tasuta ostuga alates 89.99 EUR.

Kaup saadetakse välja 1-5 tööpäeva jooksul ning jõuab pakiautomaati postitamisele järgneva 1-2 tööpäeva jooksul.

Klienti teavitatakse saabunud saadetisest ja saadetise asukohast SMS-i teel. Sõnum sisaldab ukse avamiseks vajalikku uksekoodi. Saadetise hoiuaeg pakiautomaadis on 7 kalendripäeva.

Juhul, kui klient ei ole hoiutähtaja möödudes pakiautomaadist kaupa vastu võtnud, loeb goodcfunchyfood.com, et klient on tellimusest loobunud ning müüja tagastab kliendile ostusumma koos kohaletoimetamise tasuga viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.

goodcfunchyfood.com ei vastuta kliendile tekkinud kahju eest, kui müüjast mittetulenevatel põhjustel on kolmandad isikud saanud oma valdusse pakiautomaadi unikaalse koodi ning selle alusel on kaup kätte saadud.

Kauba kättesaamine Kulleriga Eesti siseselt.

SmartKulleri poolt kohaletoimetatav kaup tarnitakse kliendi poolt märgitud aadressile 2-3 tööpäeva jooksul ostu sooritamist esmaspäevast laupäevani ajavahemikus kell 9.00 – 21.00. Klient saab valida saadetise kättesaamiseks sobiva ajavahemiku (kell 9.00-17.00 või 17.00-21.00 või 9.00-21.00) ja tellida kauba tööle või koju.

Kliendile saadetakse saadetise kättetoimetamise päeva hommikul info paki saabumise kohta SMS-teatega. Kuller helistab kliendile enne paki kohale toimetamist. Vastavalt kliendi soovile on võimalus saadetis suunata ilma lisatasuta ümber ka sobivasse pakiautomaati. Saadetis antakse kliendile üle unikaalse koodi alusel, mis saadetakse kliendile SMS-teatega.

Klient peab tagama kokkulepitud ajal ja aadressil kauba vastuvõtmise. Juhul kui klient ei ole kauba saabumise hetkel kättesaadav, toimetab kuller paki tagasi Smartposti terminali. Kui pakk terminali tagasi jõuab, saadab süsteem kliendile SMSi. Seejärel on võimalus kliendil Smartposti klienditeenindusega kokku leppida uus aeg, millal kuller järgmist üleandmiskatset tuleb tegema.